Adenta

Zobu regulācija izmantojot Invisalign sistēmu

Iveta Jankovska

Zobārstniecības klīnikā ADENTA  saviem pacientiem piedāvā Invisalign®  zobu korekcijas sistēmu. Ar Invisalign® var ārstēt dažādas ortodontiskas problēmas, piemēram, nepareizi novietotus zobus, nelielu zobu saspiestību vai spraugas starp zobiem. Ārstēšana ar Invisalign® ir vizuāli neuzkrītoša un neietekmē Jums ierasto dzīvi, jo Invisalign®  aparatūra ir caurspīdīga, izņemama, un ērta. Tomēr ņemiet vērā, ka tikai ortodonts vai zobārsts, kas ieguvis sertifikātu darbam ar Invisalign®, var izvērtēt, vai ārstēšana ar Invisalign® Jums ir piemērota.
Ārstēšana ar Invisalign® ir balstīta uz izņemamu, caurspīdīgu taisnojošu kapju sēriju. Viena kape jāvalkā apmēram 2 nedēļas un tad būs nepieciešams ievietot nākamo kapi. Kapju skaits tiek noteikts katram pacientam individuāli, ņemot vērā esošo sakodiena problēmu un ārstēšanas plānu. Regulācija ar Invisalign® vidēji ilgst desmit līdz astoņpadsmit mēnešus.
Pirms ārstēšanas ar Invisalign® tiks sastādīs ārstēšanas plāns, ņemot vērā sakodiena problēmu un Jūsu vēlmes. Pēc tam Jūsu zobu nospiedumi kopā ar speciālista sastādīto ārstēšanas plānu tiks nosūtīti uz  Align Technology, kur apmēram mēneša laikā tiks izgatavotas Jūsu ārstēšanai paredzētās kapes.
Lai noskaidrotu, vai  šī zobu korekcijas metode ir piemārota tieši Jums un iegūtu papildus informāciju, ieteicams pieteikties konsultācijai pie mūsu klīnikas speciālistiem dr.Viktora Avkštola un dr.Ivetas Jankovskas.

Darba laiks
P.O.T.C.P. 8:00-19:00
Piesakiet apmeklējumu: +371 67 339 300
Invalīdu piekļuves informācija
© Copyright 2010, All rights reserved