+371 67 339 300
Piekļuve
Rakstiet mums

Estētiskās injekcijas

Pieteikties konsultācijai
+371 67 339 300

Mūsu klīnikā estētiskās injekcijas veic īpaši šīm procedūrām sertificēta dermatoloģijas speciāliste.
Estētiskās injekcijas ir veids kā bez ķirurģiskas iejaukšanās mazināt vai likvidēt grumbiņas, uzlabot un mainīt sejas un lūpu formas, mazināt bruksismu un smaganu smaidu, mazināt padušu, plaukstu un pēdu svīšanu, kā arī veicināt matu augšanu. Mūsu klīnikā ir pieejamas IPRF, botulīna toksīna un hialuronskābes filleru injekcijas.

Hialuronskābes filleru injekcijas
Procedūras laikā zemādā tiek ievadīta hialuronskābe, tādējādi izmainot attiecīgās zonas formu. Injekcijas izmanto grumbu izlīdzināšanai, sejas, deguna un vaigu profila korekcijai un uzlabošanai. Hialuronskābes injekcijas arī palīdz uzlabot sejas toni, ādas struktūru un elastību.

Botulīna toksīna terapija
Procedūras laikā muskulī vai ādā tiek injicēts neliels attīrīta botulīna toksīna daudzums.
Botulīna toksīna injekcijas muskulī.
Botulīna toksīns nelielos daudzumus tiek injicēts muskulī, samazinot tā spēju sarauties. Šādā veidā tiek samazināta problemātisko zonu kustība muskuļa ietekmē. Šādi tiek ārstētas ādas grumbiņas, smaganu smaids un bruksisms, jeb zobu griešana.

Botulīna toksīna injekcijas ādā
Botulīna toksīns nelielos daudzumos tiek injicēts ādā, tādējādi bloķējot nervu signālus, kas ir atbildīgi par pārmērīgu svīšanu. Šādas injekcijas visbiežāk tiek veiktas padusēs, plaukstās un pēdās.

I-PRF procedūra
Injicējams ar trombocītiem bagāts fibrīns jeb IPRF ir ādas atjaunošanas procedūra, kurā tiek izmantota paša pacienta asins plazma, kas īpašā iekārtā, izmantojot centrbēdzes spēku, tiek bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām.

Ādas atjaunošanas procedūra ar I-PRF
Injicētās plazmas ietekmē, veidojoties jauniem fibroblastiem, kolagēnam un elastīgajiem audiem, īsā laikā ievērojami uzlabojas ādas elastība un krāsa, kā arī samazinās pigmentācija.

Matu augšanas faktora stimulēšana ar I-PRF
Injicētās plazmas ietekmē tiek stimulētas matu folikulās esošās cilmes un cita šūnas, veicinot jaunu matu augšanu un vairojot esošo matu apjomu. Tas ir dabīgs un neinvazīvs veids, kā atjaunot matu apjomu un skaistumu.

Cenas
Kādas ir pakalpojumu cenas?

Ārsti

Alise Vīgante
Dermatoloģe
Elīna Āboliņa
Dermatoloģe
Jana Rūdolfa
Kosmētiķe
Sazinies ar mums
Nokļūšanas norādes
Pieteikties konsultācijai

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt