Piekļuve

Ādas revitalizācija izmantojot prx-t33 procedūru

Pieteikties konsultācijai
+371 67 339 300

PRX-T33 ir inovatīvs itāļu zīmola WiQo izstrādāts zemādas biostimulācijas preparāts, kurš sākotnēji tika veidots, lai neinvazīvā veidā samazinātu masalu un pūtīšu radītās rētas bērnu ādā, taču šobrīd ir efektīvs veids, kā, netraumējot ādas virsslāni (epidermu), padarīt ādu gludu, atjaunot tās tvirtumu, samazināt novecošanās pazīmes, izlīdzināt grumbas un strijas, kā arī samazināt pūtīšu un baku atstātās rētas.

Šī procedūra sniedz gandrīz tūlītēju efektu. Procedūra ir piemērota visiem vecumiem un dzimumiem. Tā ir patīkama un aizņems tika 15 minūtes Jūsu laika. Tā neizraisa ādas lobīšanos un ir veicama visu gadu, jo nav nepieciešams izvairīties no tiešiem saules stariem, kas nozīmē, kas vārēsiet vienlaicīgi izbaudīt gan vasaras sauli, gan savas ādas tvirtumu.

Cenas

PRX-T33 pīlings (par katriem 2ml preparāta)
85
PRX-T33 sejas pīlinga komplekts (4 procedūras, 50 ml krems, 30 ml fluīds)
380

Speciālisti

Elīna Āboliņa
Dermatoloģe
Jana Rūdolfa
Kosmētiķe

F.A.Q

KĀDOS GADĪJUMOS PRX-T33 PROCEDŪRA IR PIEMĒROTA

  • Masalu, stafilokoku infekcijas, pūtīšu un citu faktoru radīto atrofisko rētu izlīdzināšanai;
  • pūtīšu radīto plankumu novēršanai;
  • sejas ādas attīrīšanai, uzlabojot ādas tvirtumu un ārstējot melnās poras un pūtītes;
  • sejas ādas un dekoltē zonas biorevitalizācijai;
  • sejas ādas un dekoltē zonas novecošanās pazīmju profilaksei un ārstēšanai, atjaunojot šo zonu tvirtumu, savelkot nokarenu ādu un krunkas;
  • hiperkeratozes (zvīņainas ādas) mazināšanai;
  • striju samazināšanai.

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA UN CIK BIEŽI TĀ IR JĀVEIC

Procedūras sākumā Jums veiks rūpīgu sejas attīrīšanu.

Pēc tam Jūsu ādai tiks uzklāts PRX-T33 preparāts, kas tiks ierīvēts, līdz būs tajā pilnībā uzsūcies. Procedūra tiks veikta 2 līdz 6 reizes atkarībā no ārstēšanas mērķa.

Procedūras noslēgumā Jūsu āda tiks noskalota ar tīru ūdeni un tai tiks uzklāts barojošs un mitrinošs WiQo krēms, kas, pateicoties tajā esošajam Šī sviestam, atjaunos jūsu ādas hidrolipīdu kārtiņu, pasargājot to no izžūšanas un infekcijām. Krēmā esošās aktīvās sastāvdaļas, piemēram, A un E vitamīni un augu ekstrakti, nodrošinās papildus vitalītāti Jūsu ādai. 

Nepieciešamo procedūras atkārtojumu skaitu noteiks mūsu klīnikas speciālists, saskaņojot to ar Jūsu vēlmēm, ādas individuālajām īpašībām un nepieciešamā ārstēšanas mērķa. Piemēram, ādas novecošanās pazīmju mazināšanai tiek rekomendēti 2-5 seansi ar nedēļas intervālu starp katru no tiem.

Sazinieties ar Mums
Nokļūšanas norādes
Pieteikties konsultācijai

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt